Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (149 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yatırım Arazileri

 

Yatırım Arazileri

Konya ili Hüyük ilçesi Selki Köyü Ecimeyil Bayaslı Mevkii 21300 m2, tek sahipli tapulu, tarım dışı kullanıma çıkartılmaya hazır, sınırında yüksek gerilim enerji nakil hattı bulunan, kadastroya kayıtlı yolu bulunan, yanı ve arkası kamu arazisi olup genişletilmeye müsait, hibe ve destek projeleri için uygun, Güneş enerjisi üretim arazisi. Arazi, yıllık 1750-1800 KWh/m² radyasyon düşümüne sahiptir. Arazi istenildiği takdirde TKDK IPARD, KKYDP ve diğer kırsal kalkınma, tarımsal işletme, üretim gibi hibe destek projeleri için kullanımada uygundur. Arazi sahibi tarafından satılıktır. İlgili yatırımcılar, araziyi yerinde görebilir, ayrıca web sitemizdeki iletişim ulaşım linkimizi kullarak firmamızla iletişim kurabilirler.

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yatırım Arazileri Konya Hüyük

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Radyasyon Haritası
Sayfa Başına Dön