Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (143 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık KOBİ Finansman Destekleri Projeleri

 

KOBİ Finansman Destekleri

KOBİ finans Destekleri Projeleri ile KOSGEB tarafından; Kobilere finansal destek sağlamak amacıyla, 48 ay vadeli 300.000 ₺ ye kadar destek verilmektedir. KOSGEB çeşitli dönemlerde konu ile ilgili çağrıya çıkmaktadır. Gelişmelerden haberdar olabilmek için sitemizi sık sık ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Gelişen İşletmeler Pazarı KOBİ Destek Programı ile Kobilerin, Borsa İstanbul (BIST) Gelişen İşletmeler Piyasası’nda işlem görmesine destek vermek amacıyla 500.000 ₺ ye kadar % 75 ten başlayan oranlarda hibe desteği vermektedir.

KOSGEB destekleri hakkında bilgi almak için web sitemizde ki diğer sayfaları inceleyebilir ve Dörtyol Proje ve Danışmanlık Proje Birimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Projelerin hazırlanma maliyetleri 500 ₺ den başlamaktadır.

İlgili Proje Sayfaları

Sayfa Başına Dön