Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş


5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (221 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık TEKNOPAZAR Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı Projeleri

 

TEKNOPAZAR Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama

KOSGEB aşağıda tanımlanan KOBİ lere, Teknopazar - Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı ile Teknoloji tabanlı KOBİ’lerin rekabet güçlerinin artırılması ile Ar-Ge ve İnovasyon projelerinin sonuçlarının ticarileştirilmesine katkı sağlamak amacıyla % 100 hibe desteği vermektedir. Destek alabilecek KOBİ lerin koşulları aşağıda verilmiştir.

  • Kamu kaynakları tarafından desteklenerek tamamlanan Ar – Ge, Yenilik veya Tasarım projelerinin sonucu olarak ortaya çıkan ürün sahiplerinin veya hak sahibinden devir alan işletmeler, 
  • Patent belgesi ile koruma altına alınmış ürün / prototip sahibi işletmeler veya hakkı devralan alan işletmeler,
  • Teknolojik Ürün (TÜR) Deneyim Belgesini Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan alan işletmeler

TEKNOPAZAR Teknolojik Ürün Tanıtım ve Pazarlama Destek Programı Projeleri Program süresi 12 aydır. İşletmenin aynı teknolojik ürün / prototipi için destek bir kez verilir. Firma destek programının bitiminden 1 sene sonra başka bir ürün için tekrar başvuru yapabilmektedir. Yurt dışındaki tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için 100.000 ₺, Yurt içindeki tanıtım ve pazarlama faaliyetleri için ise 50.000 ₺, olmak üzere destek üst limiti 150.000 ₺ dir. KOBİ ler destek başlama süresinden itibaren 6 ay sonra ve yılın tamamlanmasıyla 2 kerede destek alabileceği gibi program sonunda tek seferde de desteğini alabilmektedir.

Projelerin hazırlanma maliyetleri 500 ₺ den başlamaktadır.

Sayfa Başına Dön