Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (144 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Stajlar

 

Stajlar

Dörtyol Proje ve Danışmanlık olarak; üniversite öğrencilerine sağladığımız staj imkanı ile öğrencilerin gelişimine destek vererek profesyonel hayata hazırlarken, şirketimizin potansiyel insan kaynağını da oluşturmayı amaçlamaktayız.

Her yıl staj başvurularımız Mart ayı içerisinde resmi E-Posta adresimiz üzerinden yapılmaktadır. Başvurular ön kriterlere göre değerlendirilerek, uygun bulunan stajyer adayları mülakata tabi tutulmaktadır. Ön kriterlerimizi; öğrencinin okul başarısı, öğrenim gördüğü bölümü ve stajyer kontenjanımız belirlemektedir. Nisan ayının sonuna kadar adaylara yine E-Posta yoluyla bilgi verilmektedir.

Sayfa Başına Dön