Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.
  • IPARD 2 Programı Üçüncü Başvuru Çağrı Dönemi, Tarımsal İşletmelerin Fiziki Varlıklarına Yönelik Yatırımlar Tedbiri kapsamında Altıncı Grup Desteklenecek Başvurular yayımlandı.
  • Tarım Çevre, İklim ve Organik Tarım Tedbiri IPARD 2 4. Başvuru çağrı ilanı, pilot uygulama olarak Ankara ili Beypazarı ilçesi için yayımlanmıştır.
  • Yeni açıklanan ve sürmekte olan Kırsal Kalkınmaya yönelik hibe ve desteklerden yararlamak isteyen girişimcilerin firmamızla iletişim kurmaları gerekmektedir.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (149 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Bize Katılın

 

Bize katılın

Dörtyol Proje ve Danışmanlık olarak amacımız doğru personele erişerek başarılı ve güzel bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

İşe alım süreci:

İş başvurusunda bulunmuş adaylar; eğitim durumları ve iş deneyimleri doğrultusunda bir ön elemeye tabi tutulur. Buna göre uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilerek bir mülakat gerçekleştirilir. Mülakat sonucunda başarılı bulunan adaylardan örnek bir proje geliştirmesi istenir. Bu aşamalar sonucunda başarılı olan adaylar ile son bir görüşme yapılarak adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur. Adaylar ile mutabakata varılması halinde oryantasyon süreci başlatılır.

Sayfa Başına Dön