Dörtyol Proje ve Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje ve Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Duyurular:
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et Besiciliği, Süt Besiciliği, Kanatlı ve Yumurta Çiftlikleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Yenilenebilir Enerji yatırımından yararlanmak isteyen girişimcilerin bağlantı anlaşması muafiyet belgesi için 15-03-2019 tarihine kadar TKDK İl koordinatörlüklerine müracaat etmeleri gerekmektedir.
  • TKDK IPARD 2. 5. Başvuru Çağrı ilanı ile Et İşleme, Süt İşleme, Meyve Sebze İşleme, Su Ürünleri İşleme Tesisleri için hibe çağrısına çıkmıştır.
  • Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, 2019-2023 yılları arasında 41 ildeki hayvancılık yatırımlarına yüzde 50 hibe desteği sağlanacağını bildirdi.

5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Değerlendirme 5.00 (149 Oylar)
Dörtyol Proje ve Danışmanlık Bize Katılın

 

Bize katılın

Dörtyol Proje ve Danışmanlık olarak amacımız doğru personele erişerek başarılı ve güzel bir çalışma ortamı oluşturmaktır.

İşe alım süreci:

İş başvurusunda bulunmuş adaylar; eğitim durumları ve iş deneyimleri doğrultusunda bir ön elemeye tabi tutulur. Buna göre uygun bulunan adaylar görüşmeye davet edilerek bir mülakat gerçekleştirilir. Mülakat sonucunda başarılı bulunan adaylardan örnek bir proje geliştirmesi istenir. Bu aşamalar sonucunda başarılı olan adaylar ile son bir görüşme yapılarak adaylara ücret ve yan haklar hakkında bilgilendirme yapılarak iş teklifinde bulunulur. Adaylar ile mutabakata varılması halinde oryantasyon süreci başlatılır.

Sayfa Başına Dön