Dörtyol Proje Danışmanlık TSE
Dörtyol Proje Danışmanlık TSE

Dörtyol Proje Danışmanlık Yan Menü Yatırım Arazileri

Menu

Giriş

Dörtyol Proje Danışmanlık Finansal Danışmanlık

 

Finansal Danışmanlık

Dörtyol Proje Danışmanlık Finansal Danışmanlık Destek hizmetinde amacımız, planladığınız yatırımların en iyi şekilde değerlendirilmesini sağlayabilmek için yol göstermek, sizi yüksek risk içeren yatırımlardan uzak tutmak ve daha fazla para kazanmanızı sağlamaktır. Finansal danışmanınız olarak, bunun için yatırımcılarımızın şartlarını iyi analiz ederek, en uygun kaynakları ve geri ödeme koşullarını temin etmeyi hedeflemekteyiz. Gerek duyulan finansal kaynakları proje karşılığı hibe yahut çok düşük faizli, faizsiz kredileri kullanabilmek için fikirleri projelendirme yollarını tercih etmekteyiz.

Günümüzde yüzlerce KOBİ, devlet desteklerinden projeler ile faydalanarak yeni yatımlarda bulunmakta yahut kurulu işletmelerini geliştirmektedir. Finansal Danışman olarak işimiz müşterilerimizi bu konuda aydınlatmak ve finansman gücünü artırmaktır. Danışmanlık hizmetlerimiz ile birlikte hibe ve destek kapsamında KOSGEB Projeleri linkimizi inceleyerek daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Öte yandan hazırladığımız TKDK / IPARD projeleri ile bütçesi 3.000.000 €’yu bulan AB hibe programı ile yeni yatırımlarınız için %65 e varan destek oranlarından faydalanmanızı sağlarken gerekli görülen durumlarda düşük veya sıfır faizli kredilerden yararlanabilmeniz için aracılık etmekteyiz. Bankalar ile iletişiminizi sağlayıp, evrak takibinizi yaparak sizi bu işin yükünden ve stresinden kurtarmayı misyon edinerek hareket ediyoruz. Bu avantajlı krediler için çalışılması gereken kurumlardan birisi Ziraat Bankası’dır. Ziraat Bankası, Bakanlar Kurulu Kararları dahilinde T.C. Tarım ve Ormancılık Bakanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen destekleme ödemelerinde aracılık hizmeti sunmaktadır. Üreticilerin finansman ihtiyaçlarının uygun koşullarda karşılanması, tarımsal üretimin geliştirilmesi, verimliliğin ve kalitenin artırılması amacıyla Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri (TKK) aracılığı ile yüzde 25'den yüzde 100'e kadar varan sübvansiyon ile kullandırılan tarımsal kredilerde iyileştirme yapılmıştır. Ziraat Bankası AŞ ve Tarım Kredi Kooperatiflerince Tarımsal Üretime Dair Düşük Faizli Yatırım ve İşletme Kredisi Kullandırılmasına İlişkin Bakanlar Kurulu kararı, 1 Ocak 2014'dan geçerli olmak üzere, 21 Ocak 2014 tarih ve 28889 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir.

Yatırımınız için en avantajlı bankayı tespit ederek yönlendirmek ve sonrasında hazırladığımız projelerin dokümanlarıyla birlikte kişisel evraklarınızı bankaya iletmek ve gerekli durumlarda yeni evrak iletişimini sağlayarak işlemlerinizi hızlandırmaktayız.

Aşağıda örnek teşkil etmesi açısından Ziraat Bankasının verdiği düşük faizli kredi başlıkları yer almaktadır.

  • Damızlık Süt Sığırcılığı Kredisi,
  • Büyükbaş Süt Hayvancılığı Kredileri,
  • Küçükbaş Süt Hayvancılığı Kredileri,
  • Damızlık Düve Yetiştiriciliği Kredileri,
  • Damızlık Etçi Sığır Yetiştiriciliği Kredileri,
  • Büyükbaş Besicilik Kredileri,
  • Küçükbaş Besicilik Kredileri,
  • Kanatlı Kredileri,
  • Arıcılık Kredileri,
  • Saf kan At Yetiştiriciliği Kredileri.

Projelerin hazırlanma maliyetleri 500 ₺ den başlamaktadır.

Sayfa Başına Dön